انجام آزمون یا تست آنلاین دیسکDISC هر آنچه در واقعیت هستید را بعنوان پاسخ می خواهد، نه منِ آرمانی و آنچه دوست دارید در زندگی و خصوصیات خود داشته باشید. نتیجه آزمون یا تست دیسک DISC، مدل رفتاری شما را تشخیص داده، نقاط قوت و ضعف را برایتان مشخص می کند و در نهایت آشنایی با خود از بُعدی جدید را فراهم می آورد. امکان انجام تست آنلاین دیسک DISC ظریف پلاس فراهم امده تا برخی عزیزان که امکان شرکت در آزمون حضوری را ندارند از این طریق اقدام نمایند. جهت ورود، شماره موبایل خود را وارد نمایید و مراحل را پشت سر هم طی کنید تا تست به پایان برسد.

تست آنلاین دیسک DISC شما را با چهار مدل رفتاری دیسک: D (فعال و وظیفه گرا)، I (فعال و مردم گرا)، S (منفعل و مردم گرا) و در نهایت C (منفعل و وظیفه گرا) آشنا می کند. شما با انجام تست دیسک DISC و یا شرکت در  دوره های رفتارشناسی دیسک DISC ظریف پلاس  در برخورد با اشخاص مختلف و ناشناس به وضوح مدل رفتاری وی را تشخیص خواهید داد و نحوه تعامل سازنده را در کوتاهترین زمان ممکن را خواهید داشت. شاید تا قبل از شرکت در دوره رفتارشناسی دیسک DISC ظریف پلاس، انسان های اطراف بنظر پیچیده و یا حتی خسته کننده بودند اما با مهارت هایی که در این دوره کسب می کنید، در میابید که درک رفتار سایرین آنقدر ها هم آزاردهنده یا نامفهوم نیست.

مهم ترین مزیت تست آنلاین دیسک DISC

دوره رفتارشناسی دیسک DISC ظریف پلاس مهارت درک و شناخت درست رفتار افراد را به شما می دهد تا در زندگی شخصی، کسب و کار و تعاملات اجتماعی خود از آن استفاده کنید. در واقع با گذراندن این دوره و انجام تست آنلاین دیسک DISC ابتدا به خود شناسی  خواهید رسید. نیمه های تاریک و حتی پنهان وجود را کشف می کنید و می توانید با شناسایی نقاط قوت و ضعف به بهبود و توسعه فردی بپردازید.

پس از آنکه منِ وجودی و حقیقی خود را به خوبی شناختید با مهارت حاصل از دوره های رفتارشناسی دیسک DISC ظریف پلاس رفتار و برخوردهای افراد برایتان همچون کتابی خواهد شد که در هر ورق آن درس های زیادی نهفته است که شاید تا دیروز شما همه آن ها را رفتاری آزار دهنده و مغرضانه تصور می کرده اید.

 • رئیس مجموعه فردی سلطه جو، قاطع، اهل عمل و وظیفه گرا است. در هر بار دیدن پرسنل جز سرزنش و برخوردهای صریح و قاطع رفتاری دیگری را از او نخواهید دید. بدین سبب به وی برچسب بد اخلاقی یا عدم ریاست صحیح سازمان را میزنید. در صورتی که با شناخت گروه رفتاری این شخص به راحتی خواهید توانست پاسخ سوال های او را بدهید و محیط  کار امن همراه  با آرامش  روانی را برای خود فراهم آورید.
 • همسر شما فردی مردم گراست و به راحتی با همه ارتباط دوستانه و تاثیر گذار برقرار می کند. این شخص فردی الهام بخش و اهل تعامل با افراد زیادی است، ممکن است این نوع رفتارها برای خانم (همسر) غیر قابل تحمل باشد و تمایلی به معاشرت اجتماعی زیاد وی نداشته نباشد. افرادی که نسبت به این خصلت همسر، فرزند، دوست یا غیره حساسیت نشان می دهند با دوره های رفتار شناسی دیسک DISC بخوبی راهکارهای مورد نیاز در مقابل این گروه رفتاری را در میابند. قطعا بسیاری از کشمکش ها  و دردسرها با شناخت افراد، در صلح کامل خاتمه خواهد یافت.
 • فرزند شما در محیط کار و اجتماع، فردی با ثبات فردی، مطیع و خدمت گزار است و در برخی موارد ممکن است بیش از حد نیاز، برای کمک به دیگران از وجود خود مایه بگذراد. والدین این جوان ممکن است تصور کنند فرزند بی اختیار و مطیعی دارند که ممکن است هر کسی در آینده از این ویژگی او سوء استفاده کند که پیامدهای خوشایندی نخواهد داشت. بنظر شما برخورد مناسب با چنین فردی چیست؟
 • حال در نظر بگیرید پدر خانواده شخصی وظیفه شناس، شایسته، دقیق، حسابگر و دلسوز است. این شخص برای هرکاری نقشه و برنامه های لازم را از قبل میچیند تا مبادا در زمان اقدام به کار با مشکلی مواجه شود. شاید از دید سایر اعضای خانواده، پدر شخصی وسواسی باشد که بقیه را مجبور به اجرای قوانین می کند و شاید در برخی  مواقع شرایط از کنترل  خارج و غیر قابل تحمل شود.  دوره رفتارشناسی دیسک DISC ظریف پلاس  به شما خواهد گفت علت رفتار پدر چیست و چگونه باید عمل کرد تا دیگر مورد سرزنش یا حساسیت های او قرار نگرفت؟ بلکه محیطی پویا و شاد در خانواده، محل کار، مسافرت و غیره در کنار چنین پدر سختگیر و دقیقی داشت.

هیچ یک از افرادی که در بالا به آن اشاره کردیم افراد غیر قابل تحمل و عجیبی نیستند، فقط ما درک صحیحی از چراییِ برخورد آن ها نداشته و در رویارویی با آن، عملکرد صحیح نداریم.

 

تست آنلاین دیسک چه تحولی را در زندگیتان به وجود خواهد آورد؟

از جمله تست های محبوب و پر مخاطب که در سراسر دنیا مورد استقبال گسترده قرار گرفته است می توان به تست آنلاین دیسک DISC اشاره کرد که از دیر باز تا کنون نه تنها طرفداران خود را حفظ کرده، بلکه روز به روز به تعدادشان افزوده است. تستی که در  15 یا 20 دقیقه به راحتی می توان انجام داد و در نتیجه تاثیرات و نتایج مثبتی را در زندگی فردی و اجتماعی خود دریافت کنید.

 1. ارائه سوال های کاربردی و ساده در تست آنلاین دیسک DISC که اعتبار آن بارها و  بارها توسط محققان بررسی شده است و نتایج پرسشنامه ها دقیق ترین و کامل ترین پاسخ بوده اند.
 2. این تست پیشبرد مسیر زندگی فرد را موفقیت آمیز نموده و در زمینه های بهبود فردی و اجتماعی، افزایش درآمد و فروش، استخدام پرسنل کارآمد، مدیریت و رهبری کسب و کار و غیره تحولات بزرگی را بدون اغراق به وجود خواهد آورد.

شما مخاطب گرامی می توانید با انجام تست آنلاین دیسک DISC ظریف پلاس از این امکان استفاده کنید و از نتایج آن در زندگی خود بهره مند شوید.

آیا تست آنلاین رفتار شناسی دیسک DISC، همان تست آنلاین شخصیت شناسی است؟

شخصیت افراد ابعاد مختلفی دارد که به تحلیل فرد از نقطه نظر رفتار، هیجانات، ارزش ها، انگیزش ها، افکار و غیره می پردازد. درک شخصیت پروسه ای بسیار پیچیده است که برای ان آزمون های متفاوتی در نظر گرفته شده که  ابعاد مختلف زندگی فرد را آنالیز می کند. در پایانِ تست شخصیت شناسی به نتایجی می رسید که به راحتی کاربردی نمی باشد و افراد متخصص باید در این زمینه وارد عمل شوند تا نتایج بهتری کسب کنید.

در انجام تست آنلاین رفتارشناسی دیسک DISC شما با 4 مدل رفتاری روبرو هستید که ویژگی های خاص خود را دارند و  در هر گروه این ویژگی ها ثابت و تعریف شده است. آشنایی با این مدل های رفتاری، شما را قادر خواهد ساخت قالب اصلی دیسک را بیاموزید و مدل های آن را بدانید. نتایجی که در دیسک DISC دریافت می شود افراد را به درک درست و مشترک از یکدیگر خواهد رساند.

نکات مهم در انجام تست آنلاین دیسک DISC

 1. سوالات را به دقت پاسخ دهید و به راحتی از کنار هیچ یک از موارد پرسشنامه رد نشوید.
 2. هرآنچه از رفتارهای شما، در دنیای واقعی است را بنویسید، نه آنچه آرزومندید یا رفتار آرمانیتان است.
 3. بیش ترین خصوصیت و کمترین را به دقت مشخص نمایید. در برخی سوالات مشابهت کلامی وجود دارد اما با کمی تأمل در میابید در مفهوم متفاوت هستند.

دستاوردهای تست آنلاین  دیسک DISC

 1. نتایج تست آنلاین دیسک DISC وجه یا بعد منفی شما را نشان نمی دهد، بلکه شما را با علت رفتارهایتان آشنا می کند و در صورت نیاز راهکارهای لازم جهت ایجاد تغییر در رفتار را به شما ارائه خاوهد کرد.
 2. با این تست شما به خودشناسی و شناخت مدل های رفتاری سایرین نیز دست میابید.
 3. در زندگی شغلی، شخصی و سایر تعاملات به تعادل و توانزن و مدیریت صحیح رفتار دست می یابید.
 4. ایجاد رهبران موفق و افزایش کارآیی تیم یا مجموعه های کاری  در نتیجه تست دیسک DISC خواهید داشت.
 5. و موفقیت در پروسه استخدام و گزینش نیروهای شایسته و کارآمد و غیره را تجربه خواهید کرد.

همه ما 4 الگوی رفتاری را در خود داریم اما  یک یا دو شاخصه آن درصدی، بیشتر از بقیه دارند  که رفتار و خصیصه فرد را تشکیل می دهند. اگر رفتاری باعث رنجش خاطر یا قوت قلبتان می شود با تست آنلاین رفتارشناسی دیسک DISC ظریف پلاس می توانید به اصلاح یا تقویت آن اقدام نمایید و اثرات غیرقابل چشمپوشی آن را در خود و زندگی روزانه خواهید دید.

 

تگ ها: