کتاب های روانشناسی بسیاری در جهان منتشر شده است که راه کارهایی برای شناخت افراد، رفتار شناسی، شخصیت شناسی و غیره ارائه می دهند. اما حقیقت انسان پیچیده تر از این مباحث است که بتوان به راحتی با مطالعه به ان دست یافت. سال ها تجربه و پختگی نیاز است تا سنجشگر رفتار و برخوردهای افراد شویم و این صدای درون است که ما را از آن آگاه می سازد. ما در دوره های حرفه ای ظریف پلاس به شما خواهیم گفت چطور شناخت افراد در سه ثانیه امکان پذیر است. در این دوره خواهید اموخت که نیازی به سال ها تجربه و آزمون خطا نیست و می توان با چند تکنیک حرفه ای به شناخت افراد در سه ثانیه دریافت.

حتما بارها در ذهن خود تصور کرده اید: "کاش می شد در کمتر از چند ثانیه این فرد را می شناختم":

 • شاید اگر او را بهتر می شناختم وارد معامله نمی شدم.
 • کاش در اولین ملاقات پی به این خصوصیتش می بردم و این ازدواج صورت نمی گرفت.
 • چطور مشتری به این خوبی را از دست دادم، شاید اگر زودتر به شناخت می رسیدم می توانستم قراردادهای خوبی با او ببندم.

از این جملات در زندگی روزمره زیاد شنیده ایم یا بکار برده ایم و اتفاق تازه و عجیبی نیست. با شرکت در دوره شناخت افراد در سه ثانیه با ظریف پلاس قادر خواهید بود در اولین ملاقات برجسته ترین خصوصیات فرد مقابل را شناسایی و درک کنید. در این دوره شما بدون اغراق با توانایی هایی روبرو خواهید شد که در گذشته هیچ اثری از آن ها در اگاهی و قدرت تفکرتان در مسائل روزمره نبوده است. ما به شما کمک می کنیم توانایی شناخت افراد را تا 90 درصد در کسری از ثانیه به دست اورید.

قدرت تحلیل و تشخیص در ذهن همه ما به اندازه های متفاوت وجود دارد، به دلیل ناآگاهی و عدم بکار گیری آن هرگز از وجود این توانایی اطلاع نیافته ایم اما گاه نشانه هایی از این توانایی را در زندگی احساس کرده اید. بعنوان مثال:

 • هنگامی که واد محیطی می شوید و موج منفی ایجاد حس بد در شما می کند.
 • با فردی روبرو می شوید و در چشمان او نور زندگی، تفکر مثبت و انرژی را می یابید.
 • کاری به شما پیشنهاد می شود، هرچند درامد خوبی دارد اما حس خوبی نسبت به متعهد شدن برای این مسئولیت را ندارید.
 • غریزه های حسی که شما را از رفتن به سفر یا ملاقات با شخصی خاص باز می دارد یا وادار می کند.

تنها نمونه های کوچکی از قدرت شناخت و تشخیص نهفته در وجود شماست که از ان بی خبرید و به طور ناخودآگاه در ذهنتان خطور می کند.

شناخت افراد در سه ثانیه چگونه ممکن است؟

بله قطعا امکان پذیر است و 90 درصد شناختی که در رویارویی ملاقات اول از شخصیت طرف مقابل برداشت می کنید صحیح است. ما به شما در دوره شناخت افراد در سه ثانیه خواهیم آموخت چطور از روی نشانه ها بدانید طرف مقابل چگونه فردی است، چه نیازی دارد، محصول مورد نظرش چیست و یا چگونه می توان قرار دادهایی بزرگ را با این قوانین بست یا مدیران فروش موفقی باشید.

چه توانایی هایی در دوره شناخت افراد در سه ثانیه  به دست خواهید آورد؟

 • اعتماد کردن به دیگران برایتان دشوار است، راحت به سایرین اعتماد می کنید؟
 • تمایل به شناخت افراد با توجه به پوشش لباس آن ها دارید؟
 • می خواهید با نگاه کردن در چشمان طرف مقابل 0 تا 100 افکار و شخصیتش را بدانید؟
 • آیا می دانید ظاهر فردی مانند حالت مو، حرکات بدن، میمیک صورت، حرکات دست قبل از هر چیز می توانند فرد را به شما معرفی نمایند؟
 • می دانید محصول خود را به چه کسانی بفروشید، بیشتر در سود خواهید بود؟ هر محصول، مشتری و مخاطب خاص خود را دارد، می دانید چگونه این مهم را تشخیص دهید؟

و غیره.

دوره آموزشی شناخت افراد در سه ثانیه ظریف پلاس سوالات مبهم ذهنتان در مورد افراد مختلف پاسخ خواهد داد. همچنین  دوره های رفتار شناسی دیسک DISC ظریف پلاس  می تواند گام مهمی در تحقق اهداف آرمانی زندگی تان باشد. با آشنایی و شرکت در دوره های رفتارشناسی دیسک DISC ظریف پلاس قطعا بن بست و سوال بی پاسخی در ذهنتان از عملکرد و برخورد افراد وجود نخاوهد داشت و موفقیت های جدید را در فصلی نو از زندگی خود درک خواهید کرد.

کارآیی شناخت افراد در سه ثانیه با دوره های ظریف پلاس

تصمیمات حیاتی بسیاری در زندگی می گیریم که هر یک مسیر زندگی و سرنوشتمان را رقم می زنند و با اندک اشتباهی ممکن است پشیمانی بزرگی به بار آوریم. همه ما در زندگی مسئول رفتار و انتخاب هایمان هستیم و طبق آن سرنوشت خود را می سازیم. به طور کلی ، مطالعه، تحقیق و تجربه می توانند اثر مثبتی در انتخاب هایمان داشته باشد، اما مگر یک انسان چقدر می تواند به کمال برسد تا وقایع و حقایق زندگی برایش قابل درک باشد. تصمیمی که امروز می گیریم تجربه ای است که چند سال بعد به نتیجه آن می رسیم، اما ایا می توان برای اتخاذ هر تصمیمی آنقدر صبر کرد تا به درک عمیق رسید؟

چه بسا بسیاری از فرصت های زندگی با درنگ و معطلی نابجا یا پیشنهادات کاری به دلیل عدم توانایی تصمیم گیری صحیح از دست رفته اند و امروز جز اهی از سر حسرت برایمان نمانده است. نمی توان ریسک کرد و با مشاوره یا مطالعه به این مهم دست یافت، بنظر شما آیا راه حلی وجود دارد تا از ما انسانی عمیق با گنجایش وجودی عمیق بسازد تا درک مساله برایمان حاصل شود؟

شناخت افراد در سه ثانیه ممکن است در ابتدا امری بعید و غیرقابل تصور نماید اما حقیقت افراد تنها به همین سادگی است: "شناخت افراد در سه ثانیه" .

دوستان بسیاری پس از گذراندن این دوره تجربه های خود را با ما سهیم شده اند و خبرهای مثبت و موفقیت آمیزی را گزارش داده اند که باعث افتخار تیم آموزشی ظریف پلاس است. نمونه ای از موفقیت های به دست آمده توسط شرکت کنندگانه "شناخت افراد در سه ثانیه" :

 1. قبلا امکان فروش نداشتم و با دیدن مشتری ایده ای برای فروش یا کنجکاو کردنش به ذهنم خطور نمی کرد. شاید ساعت ها توی فروشگاه بودم بدون اینکه بتونم خواسته مشتری رو براورده کنم یا توانایی راهنمایی داشته باشم. اما یه مدته که تونستم مشتریمو بهتر و بیشتر بشناسم و متناسب با نیاز و وضع اقتصادی براش محصولی رو که می خواد پیشنهاد بدم.
 2. هیچوقت نمی تونستم در محیط های جدید با افراد همکارام یا حتی رئیس مجموعه ارتباط سازنده و تعامل درستی داشته باشم و همیشه از جمع گریزون بودم تا مبادا باعث ناراحتی بشم یا عدم شناختشون برام دردسر بشه. اما امروز من یکی از افراد محبوب در جمع های دوستانه، همکاران و حتی فامیل هستم چون تونستم با دوره شناخت افراد در سه ثانیه نه تنها به درک درستی از شناخت افراد برسم و از مواجه شدن با افراد و  شرایط جدید ترسی نداشته باشم بلکه مشتاقانه از دعوت دوستان و همکارانم و ... استقبال هم می کنم. 
 3. همیشه برای ازدواج طفره می رفتم چون نمی تونستم راحت اعتماد  کنم و هر دختری رو نمی تونستم بعنوان همسر قبول کنم. اما با گذروندن این دوره انگار پرده ها از جلو چشمم کنار رفتن و ادم ها چهره واقعی شونو برام رو کردن. مراسم خواستگاری هم با موفقیت انجام شد و الان من متأهلم و از وضعیتی که دارم واقعا راضیم.
 4. همیشه از انجام مسئولیت های پرسنلم ناراضی بودمو هیچوقت نتونستم ارتباط خوبی باهاشون داشته باشم. گاهی فکر می کردم من که نیستم همه دارن کم کاری می کنن و وجود منه که باعث میشه مشغول به کار بشن. خودموملزم میکردمو اول از همه سر کار حاضر میشدم تا کارمندام ازم حساب ببرن. اما بعد دوره شناخت افراد در سه ثانیه متوجه شدمف کسانیکه در هر پست و جایگاه گذاشتم هماهنگ نیستند و با برگزاری جلسات کوتاه تونستم علاوه بر اینکه با همه ارتباط دوستانه بگیرم، بلکه تونستم جایگاهی رو به هرکدوم محول کنم که شایستگی و مهارت لازم رو دارند. یه مدته همه از کارشون راضی هستند و کارها به نحو احسنت پیش میره و من واقعا از این بابت خوشحالم.

نمونه هایی از رضایت افراد شرکت کننده در دوره شناخت افراد در سه ثانیه را در بالا برایتان گذاشتیم. شاید شما هم تجربه ای این چنینی داشته باشید. سعی کنید در زندگی بجای پاک کردن صورت مساله به دنبال راه حل باشید. طفره رفتن و شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت چاره کار نیست. با ترس هایتان مواجه شوید و در مقابله با آنچه که نمی دانید خواهید آموخت بهترین راه حل چیست.

تیم آموزشی ظریف پلاس همراه شماست تا شما را با نیمه پنهان ذهنتان آشنا کند. دوره شناخت افراد در سه ثانیه شما را تبدی لبه فردی توانمند خواهد ساخت که در پی هر آنچه می آموزید تجربه سالها مطالعه و تحقیق در رابطه با انسان و انواع کسب و کار است.

تگ ها: