افرادی که در کسب کار خود حرفه ای هستند و قاطعانه سخن می گویند بی شک در پشت هر کلامشان علم و مهارت نهفته است. هرگز یک سخنور، رهبر، مدیر یا هر شخصی را نخواهید یافت که بدون اعتماد به نفس و تجربه بتواند با افراد رفتار سازنده و حرفه ای داشته باشد. با شرکت در بهترین دوره رفتارشناسی دیسک DISC در مشهد، ره صد ساله را یک شبه خواهید پیمود و خواهید دید با شناخت رفتار افراد چقدر راحت می توان با آن ها ارتباط برقرار کرد.

در نظر بگیرید برای مذاکرات بین سازمانی باید نشستی با گروهی از رهبران و مدیران یک سازمان داشته باشید. حال بدون شناخت گروه مقابل و خواسته هایشان چگونه می توان نتیجه برد- برد را به دست آورد؟ از سوی دیگر تصور کنید شما فردی خبره و توانمند در شناخت افراد و انجام مذاکرات موفق سازمانی هستید آیا باز هم اضطراب رویا رویی با افراد ناشناس و قرار گرفتن در شرایط سخت را خواهید داشت؟ قطعا پاسخ منفی است. با این وجود اگر شخصی تجربه زیادی در انجام مذاکرات سازمانی نداشته باشد و تحت شرایطی خاص به نمایندگی از طرف بیزنسی خاص انتخاب شود، چطور بر این مسأله فائق آید تا نتایج موفقیت آمیزی را به دست اورد؟

درباره دوره های آموزشی دیسک DISC چه می دانید؟

  • آیا میدانید تمام مشاجرات زناشویی به علت عدم درک متقابل و عدم تشخیص بهترین راه حل در لحظه است؟
  • در انجام مذاکرات میان سازمانی چه دلایلی باعث شکست می شود؟
  • چطور می توان سایرین را تحت تاثیر کلام خود قرار داد و آن ها را با خود همسو کرد؟
  • چطور می توان بیش ترین درآمد را با کمترین هزینه ها داشت؟
  • آیا با فرزند، همکار، خانواده و سایر افراد جامعه ارتباط موفق و سازنده ای دارید؟

برای داشتن پاسخ مثبت به این سوالات باید افراد را بفهمید تا ارتباط بهتری با آن ها بگیرید. علم رفتارشناسی دیسک DISC یکی از بهترین متدهای خودشناسی است که به شما می آموزد ریشه تمام مشکلات از کجاست و چگونه از پایه می توان آن ها را حل کرد.

بصورت کلی شرح کوتاهی از رفتارشناسی دیسک DISC بصورت زیر است:

D : برتری طلبی (Dominence)  جنبه تسلط و غلبه هر فرد را نشان می دهد. مدیران ارشد سازمان

I : تأثیر گذاری (Influence) انسان را از لحاظ اثر گذاری بررسی می کند. مدیران و کارشناسان فروش

S : ثبات (Steadiness) متغییرهای فردی اهمیت دارد. دوستان وفادار مشاوران دلسوز

C : تطابق (Compliance) قانونمندی را مورد بررسی قرار می دهد. بازرسان و کاراگاهان

بهترین دوره رفتارشناسی دیسک DISC در مشهد به شما این امکان را خواهد داد، طی مدت کوتاهی تجربه ای ارزشمند از شناخت افراد داشته باشید. بگونه ای که طی یک جلسه ملاقات با افراد به الگوی رفتاریشان پی ببرید و گام بعدی یک ارتباط به وضوح برایتان مشخص باشد. با این روش نه نیازی به سال ها تجربه و کسب مهارت است تا انسان پخته ای شوید نه بارِ عدم شناخت افراد بر دوش سنگینی می کند. دوره های رفتارشناسی دیسک DISC خدمت بزرگی به مدیران، رهبران کسب و کارهای خرد و کلان و بهود زندگی فردی نموده است.

عقد قرارداد و تعهد کاری در جلسات کاری یکی از مهم ترینبخش های شروع یک همکاری جدید است که در این جلسات باید بسیار تیز بین و زیرکانه عمل نمایید. نحوه صحبت کردن افراد و حالات و روحیاتی که در برخوردها و گفتار دارند با مهارت شناخت رفتاری می تواند به شما کمک کند تا بهترین برخورد و واکنش را در جلسات نشان دهید. همین امر می تواند در ارتقاء نحوه ی فروش، مدیریت سازمان، رهبری کسب و کار، مدیریت منزل، روابط کاری و دوستانه وغیره راهنما و راهگشای شما باشد.

شناخت سریع افراد با بهترین دوره رفتارشناسی دیسک DISC در مشهد

الگوهای رفتارشناس دیسک DISC افراد را در چهار تیپ رفتاری D, I, S, C دسته بندی می کند که هر یک خصوصیاتی متفاوت از دیگری دارند. به طور کلی همه افراد این چهار الگو را در رفتارهای روزانه خود دارند با این تفاوت که یکی از رفتارها بعنوان رفتار غالب و عمومی فرد بیشتر از بقیه ملموس است. تیپ های رفتاری دیسک DISC هر کدام مزایایی دارند که اگر در جایگاه صحیح خود به کار گرفته شوند، محبوبیت، اقتدار و اعتماد به نفس فرد افزایش می یابد.

رفتارشناسی دیسک DISC در برخی کشورها به صورت عامیانه و بعنوان یک  ضرورت برای سنین کودکی تا جوانی اموزش داده می شود تا در زندگی شخصی خود از آن بهره مند شوند. جالب است اگر بدانید دوره های رفتارشناسی دیسک DISC از جمله مهارت هایی است در نیروی دریایی آمریکا آموزش داده می شود تا در مردم شناسی، برقراری ارتباط با سایر افراد و استخدام پرسنل کارآمد مورد استفاده قرار گیرند. همچنین ارتش آمریکا از رفتارشناسی دیسک DISC جهت گزینش افراد با شایستگی های خاص برای جایگاه های ویژه استفاده می کنند تا بالاترین سطح کیفی از بازدهی را به دست آورند. در نهایت می بینید اگر درک درستی از افراد و پیرامون خود داشته باشید زندگی چقدر می تواند شیرین و لذت بخش باشد.

دوره های رفتارشناسی دیسک ظریف پلاس

شاید ارتباط و سازش با برخی افراد مانند همسایه، همکار، دوست و غیره برایتان بسیار دشوار باشد و نمی دانید چرا همه با شما سر جنگ دارند و شاید گمان کنید همگی بر علیه تان متحد شده اند. همچنین برخی ویژگی ها در افراد وجود دارد که برایمان آزار دهنده است و تحمل شرایط خسته کننده است، شما چه راهکاری برای غلبه بر این شرایط توصیه می کنید؟

بهترین دوره رفتارشناسی دیسک DISC در مشهد راه را به شما نشان خواهد داد که انسان فقط در الگوهای رفتاری با یکدیگر متفاوت اند و با علم به این تفاوت ها می توان در شرایط مختلف بهترین تصمیم و برخوردها را اتخاذ کرد تا دیگر مشکلاتی از آن قبیل بروز نکند. زندگی سراسر عشق است و جز عشق نمی تواند پاسخی داشته باشد. با شناخت بهتر افراد می توانید دنیایی از موفقیت، صلح، سلامتی و نشاط را به خود و همراهان خود هدیه دهید. روابط در صلح، درآمدهای فراوان، موفقیت روز افزون همه و همه سهم هر فردی از زندگی است که می توان با شرکت در بهترین دوره رفتارشناسی دیسک DISC به آن دست یافت و از بحران، تورم و شکست ها سکوی پرتابی به سوی موفقیت ساخت.

تگ ها: