تاکنون شده برای موفقیت از هر راهی که وارد شوید به در بسته برخورد کنید!؟ سرشکستی های پی در پی ناشی از عدم موفقیت در کار و زندگی تمام ابهت و قدرت انسان را به عنوان سرور مخلوقات زیر سؤال می برد. گاهی تمام تلاشتان را کرده اید اما نتیجه ای که دریافت می کنید خیلی کمتر از آن چیزی بوده که انتظار داشته اید. اگر در حیطه کسب و کار یا روابط اجتماعی تان درجا می زنید، قطعا یک جای کارتان ایراد دارد یا مسیری را به اشتباه رفته اید. دکتر حمید ظریفی، تنها مدرس حرفه ای دوره های رفتارشناسی و موفقیت کسب و کار در شرق کشور، هر آنچه نیاز است شما را به قله های موفقیت برساند را در اختیارتان می گذارد و مسیر درست را به روشنی نشانتان می دهد. در این مقاله به دوره های کاربردی و مهارت هایی را که پس از گذراندن دوره های آموزشی ظریف پلاس کسب خواهید کرد، اشاره می کنیم.

رهبری کسب و کار در ظریف پلاس

اگر در کسب و کارتان دچار تزلزل شده اید، پیشنهاد می کنیم کارایی و عملکرد پرسنل، میزان بازدهی و نحوه ی رسیدگی به امور را بررسی کنید، قطعا رهبری کسب و کار مهمترین المان در طی کردن پله های ترقی است که باید با اصول و متدهای خاص خود پیش رود. در دنیای که روزبه روز برنامه های جامع تر و نوینی در غالب کتاب، سمینار، همایش و لوح های فشرده در اختیار مدیران قرار می گیرد، شاهد رشد روز افزون شرکت ها در زمینه های مختلف کسب و کار هستیم، ظریف پلاس با سال ها تجربه و بررسی متدهای روز دنیا و همچنین مباحصه و شرکت در همایش های جهانی با موضوع مدیریت و رهبری کسب و کار، با انسجام المان های مؤثر در رهبری سازمان و الگوهای کاربردی، نحوه ی سازمان دهی اصولی و رهیافت های علمی  تست شده را در شرایط و کسب و کارهای مختلف، آموزش می دهد و اینگونه گامی مؤثر در مسیر موفقیت و رونق اقتصادی کشورمان برمی دارد.

موفقیت کسب و کار در ظریف پلاس

اگر بخواهیم مسیر فرایند کسب و کارمان را در چارت های سازمانی رسم کنیم، موفقیت در بالاترین بخش الگوی سازمان و در جایگاه اهداف سازمانی قرار می گیرد. بنابراین انتخاب مسیرهای درست برای رسیدن به این اهداف از وظایفی است که رهبر سازمان بر عهده دارد و بی شک هر گونه خلأ و عدم برنامه ریزی درست می تواند شما را از قله های موفقیت به پایین بکشد.

برای رسیدن به موفقیت تمام عوامل سازمانی از مدیریت سرمایه های انسانی، سرمایه های نقدی و سایر المان های وابسته گرفته تا نحوه رهبری و نظارت بر عملکرد پرسنل و همچنین بررسی خروجی مثبت یا منفی می توانند به نوع خود دخیل باشند. بی شک اگر تمام مسیرهای موجود را بدرستی انتخاب کنید، خیلی سریع تر از آنچه که برنامه ریزی کردید، پله های موفقیت را طی خواهید کرد.

اگر تابحال کسب و کارها را در عرصه های مختلف مقایسه کردید؟ چگونه یک شرکت معمولی در عرض مدت کوتاهی به یک برند جهانی تبدیل می شود و در مقابل کسب و کارهایی که با سال ها سابقه هنوز در لیبل خود مانده اند و هیچگونه پیشرفتی نکرده اند، البته نگاهی هم داشته باشید به مدیرانی که بعد از سرپرستی شرکت های معروف باعث ورشکستگی آنجا شدند! قرار نیست پله های رشد کسب و کارتان را چندتایی طی کنید، فقط کافی است میانبرهایی را بدانید که ظریف پلاس برای رسیدن به موفقیت در اختیارتان می گذارد.

مدیریت کسب و کار در ظریف پلاس

قطعا اگر نتوانید کسب و کارتان را مدیریت کنید، هاونگ در آب می کوبید. عوامل مختلفی در مدیریت صحیح کسب و کار دخیل هستند که باید اصولی و ریزبینانه در برنامه ریزی های سازمانی و کسب و کار های مختلف در نظر گرفته شوند. اگر بخواهیم المان های مدیریت کسب و کار را بررسی کنیم باید تمام مراحل از نحوه پذیرش و استخدام پرسنل، رفتار شناسی مخاطبان و مشتری، مدیریت اقتصاد، متدهای بازاریابی مؤثر، ارتباط و هماهنگی عوامل دخیل در کسب و کار را شناسایی و در جایگاه خود مورد بررسی قرار دهیم. ظریف پلاس در دوره های آموزشی مدیریت کسب و کار، مسیرهای مدیریت هدفمند برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار را با جزئیات کامل و بصورت حرفه ای آموزش می دهد.

فروش و بازاریابی حرفه ای در ظریف پلاس

بازاریابی حرفه ای  یکی از مهمترین برنامه های سازمانی است که می تواند کسب و کارتان را از صفر به صد برساند. در بازاریابی تمام هزینه ها برنامه ریزی شده و هدمفند می باشند که در طول زمان شما را به جایگاهی می رساند که در میان رقیبان تجاری خوش بدرخشید. امروزه  نحوه ی فروش و بازریابی محصول سهم مهمی در موفقیت کسب و کارهای مختلف دارد. بازاریابی حضوری، بازاریابی تلفنی، بازاریابی تبلیغاتی، بازاریابی اینترنتی، بازاریابی نامحصوص و ... روش های مختلفی هستند که برای فروش هر چه بیشتر محصول در بازار داغ رقابتی استفاده می شوند، طبعا موفقیت هر کدام از این روش های بازاریابی، به مهارت و تخصص حرفه ای هایی نیاز دارد که با اصول و قواعد بازاریابی آشنا هستند، شما نیز می توانید با اصول و متدهای نوین بازاریابی حرفه ای در دوره های آموزشی ظریف پلاس آشنا شوید و راندمان فروش محصولات خود را در مدت کوتاهی به بالاترین ظرفیت خود برسانید.

شناخت افراد در سه ثانیه با ظریف پلاس

ضرورت علم رفتارشناسی برای توسعه کسب و کارها در دنیای کنونی اثبات شده است، از همین رو کتاب های روانشناسی در زمینه های مختلف برای بهبود روابط اجتماعی، خانوادگی، کاری و ... منتشر می شوند اما اگر بخواهیم حقیقت وجودی انسان را تمام و کمال دریابیم نیاز به سال ها تفکر و تحقیق در ابعاد وجودی انسان داریم. من وجودی انسان و روابط پیرامونش بگونه ای است که هر روز جلوه ی دیگری از ارزش ها و خلق و خوی رفتاری را بروز می دهد. بی شک کسانیکه درباره علم رفتار شناسی صاحب نظر هستند، سال ها وقت با ارزش خود را صرف مطالعه و بررسی جزئیات رفتاری اشخاص در جوامع مختلف کرده اند. در دوره های رفتارشناسی ظریف پلاس توانایی شناخت افراد در سه ثانیه با توجه به رفتارهایی که در شرایط مختلف از خود بروز می دهند،  را  کسب کنید.

دوره های رفتار شناسی دیسک DISC در ظریف پلاس

دکتر حمید ظریفی تنها مدرس رسمی دوره های رفتار شناسی DISC در شرق کشور می باشد که با برگذاری کارگاه های آموزشی DISC ، متدهایی را در اختیارتان می گذارد که می تواند جهت دهی مثبتی را در زندگی شخصی و کسب و کارتان رقم بزند. در دوره های رفتارشناسی دیسک DISC ، مهارت هایی را کسب می کنید که در ابعاد مختلف زندگی کاربرد دارد. در این دوره افراد در غالب چهار الگوی رفتاری تقسیم بندی می شوند که خصوصیات هر کدام با جزئیات بررسی می شود. شما با آگاهی و شناخت این الگوهای رفتاری می توانید به فردی پویا و موفق در زندگی و جامعه تبدیل شوید. با شرکت در در دوره های رفتارشناسی دیسک DISC مهارت هایی آموزش داده می شود که توانمندی ما را در شرایط مختلف بالا می برد. این توانمندی و مهارت ها عبارت اند از:

  • بهترین عملکرد در مواجهه با تورم و بحران
  • شناخت افراد در اولین ملاقات
  • تعامل مثبت و سازنده با انسان های مختلف در جوامع گوناگون
  • بهبود روابط در خانواده و ایجاد صلح
  • جلوگیری از ورشکستگی و رسیدن به موفقیت
  • خود شناسی و رفتار شناسی
  • ارائه راهکارهایی برای انتخاب صحیح شغل، همسر و ...
  •  توسعه کسب و کار و بهبود روابط سازمانی
  • شناخت افراد در سه ثانیه و ...

بی شک ظریف پلاس راه حل هایی که به دنبال آن هستید را پیش رویتان می گذارد، کافی است در کارگاه های آموزشی ظریف پلاس شرکت کنید تا دنیای خود را در یک روز تغییر دهید. در این دوره ها نمی توانم وجود ندارد، بلکه متدهایی ارائه می شود که توانمندی های نهفته شما را آشکار می کند تا بتوانید بهترین جایگاه کسب وکارتان را در جامعه بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر از تاریخ و نحوه ثبت نام در کارآگاه های آموزشی ظریف پلاس با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تگ ها: